ОНЛАЙН КОНФЕРЕНЦІЯ “СУЧАСНИЙ ПОГЛЯД НА ГАСТРОІНТЕСТИНАЛЬНІ ПОРУШЕННЯ У ДІТЕЙ”

ОСНОВНИЙ СПІКЕР КОНФЕРЕНЦІЇ

DR. ASHTON HARPER

DR. ASHTON HARPERMBBS, BSc, MRCS, (Великобританія) – бакалавр з медицини та хірургії, член Королівського коледжу хірургії Великобританії та Ірландії. 

Спеціалізація – шлунково-кишкова хірургія. Отримав грант та пройшов навчання у Клівлендській лікарні (США). 

Напрямок – запальні захворювання кишечника. Має безліч публікацій в області харчування та гастроінтестинальних порушень. Постійний учасник національних та медичних конгресів. З 2015 року приєднався до команди Protexin Human Healthcare. Наразі являється головою медичного департаменту компанії.

 

ДАТА ЗАХОДУ

7 листопада 2018 року

ТРИВАЛІСТЬ

16.30-19.30

ДЛЯ КОГО ЦІКАВИЙ ДАНИЙ ЗАХІД

Педіатрам, сімейним лікарям, дитячим гастроентерологам

ВАРТІСТЬ УЧАСТІ ОНЛАЙН

БЕЗКОШТОВНО

16.30-16.45

Відкриття заходу. ВДОВИЧЕНКО ЮРІЙ ПЕТРОВИЧ – доктор медичних наук, профессор, перший проректор Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л.Шупика, член-кореспондент Національної академії медичних наук України,Заслужений лікар України. Доповідь на тему «Необхідність міжнародного обміну досвіду у сучасних реаліях практичної медицини».

17.20-18.20

Др. ЕШТОН ХАРПЕР – MBBS, BSc, MRCS, (Великобританія) – бакалавр з медицини та хірургії, член Королівського коледжу хірургії Великобританії та Ірландії. Доповідь на тему «Пробіотики для здоров’я дітей та дорослих». Відповіді на запитання.

18.20-19.30

БЕКЕТОВА ГАЛИНА ВОЛОДИМИРІВНА – доктор медичних наук, профессор, завідуюча кафедрою дитячих та підліткових захворювань НМАПО, Заслужений лікар України, голова Асоціації педіатрів м. Києва, шеф-редактор науково-практичного журналу «Педіатрія. Східна Європа». Доповідь на тему «Метаболічні аспекти лікування та профілактики синдрому ацентонурії у дітей». Відповіді на запитання

 

ЗАПИСИ ДОПОВІДЕЙ:

Др. ЕШТОН ХАРПЕР 

MBBS, BSc, MRCS, (Великобританія) – бакалавр з медицини та хірургії, член Королівського коледжу хірургії Великобританії та Ірландії. Постійний учасник національних та медичних конгресів.

Доповідь на тему «Пробіотики для здоров’я дітей та дорослих».

 

 

БЄЛОУСОВА ОЛЬГА ЮРІЇВНА - доктор медичних наук, професор, завідуюча кафедрою дитячої  гастроентерології та нутриціології ХМАПО. Голова Харківської обласної Асоціації дитячих  гастроентерологів та нутриціологів України.

Доповідь на тему «Синдром циклічної блювоти у дитячому віці: міфи та реальність»

 

 

НЯНЬКОВСЬКА ОЛЕНА СЕРГІЇВНА – доктор медичних наук, професор кафедри педіатрії та неонатології факультету післядипломної освіти Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького. Лауреат вищої наукової відзнаки «International Life Time Archievement Award for extra ordinary contribution globally» від Society of Paediatric, Hepatology Transplant and Nutrition (PGHTNCON) 2016.

Доповідь на тему «Сучасні підходи до ведення харчової алергії у дітей».

 

 

НЯНЬКОВСЬКИЙ СЕРГІЙ ЛЕОНІДОВИЧ – лікар педіатр вищої категорії, доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри педіатрії №1 Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького, Член Правління Асоціації Педіатрів України, член Правління Асоціації Педіатрів -гастроентерологів та Нутриціологів України. Доповідь на тему «Сучасні принципи профілактики та лікування ацетонемічного синдрому у дітей»

 

 

АРЯЄВ МИКОЛА ЛЕОНІДОВИЧ – член-кореспондент НАМН України, доктор медичних наук, професор, завідуючий кафедрою шпитальної педіатрії та неонатології Одеського медичного університету.

Доповідь на тему «Пробіотики та пребіотики. Глобальні практичні рекомендаціїї ВГО».

 

АБАТУРОВ ОЛЕКСАНДР ЄВГЕНІЙОВИЧ  – доктор медичних наук, професор, завідуючий кафедрою педіатрії та медичної генетики Дніпропетровскої медичної академії, головний редактор журналу «Здоровье ребёнка».

Доповідь на тему «Антибіотикасоційована діарея у дітей: сучасний підхід до профілактики»

 

 

Інформаційні партнери

НМАПО

 

 

                   Асоціація педіатрів

                    м. Київ

Читайте також:

Lactiale

Фахівцям

СУЧАСНІ ПРОБЛЕМИ ЛІКУВАННЯ ХЕЛІКОБАКТЕР-АСОЦІЙОВАНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ У ДІТЕЙ: МОЖЛИВОСТІ АД’ЮВАНТНОЇ ТЕРАПІЇ
Використання симбіотика Лактіалє як ад’ювантної терапії в рамках ерадикаційних схем у дітей різного віку з Hp-асоційованою патологією верхніх відділів травного каналу є доцільним, суттєво підвищує ефективність ерадикації
Більше
Lactiale

Фахівцям

ИННОВАЦИИ В ДЕТСКОЙ ГАСТРОЭНТЕРОЛОГИИ И НУТРИЦИОЛОГИИ В ПРАКТИКЕ СЕМЕЙНОГО ВРАЧА
Учитывая доказанную взаимосвязь между гастроэнтерологическими заболеваниями и нарушениями микробиоты, пробиотики следует включить в новую редакцию национальных протоколов лечения гастродуоденальной патологии.
Більше
Lactiale

Фахівцям

МІКРОБІОМ І ПРОБІОТИКИ: ЩО НОВОГО? АНТИМІКРОБНА АКТИВНІСТЬ МУЛЬТИКОМПОНЕНТНОГО СИНБІОТИКА (РЕЗУЛЬТАТИ ПОРІВНЯЛЬНОГО ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНОГО ДОСЛІДЖЕННЯ)
У 2016 році Організація Об'єднаних Націй почала реалізувати програму “Мета сталого розвитку тисячоліття” до 2030 року, де серед 17 Глобальних Цілей, третя присвячена збереженню здоров'я населення.
Більше
Lactiale

Фахівцям

КИШКОВА МІКРОБІОТА І МЕТАБОЛІЧНИЙ СИНДРОМ: ЩО ЇХ ОБ’ЄДНУЄ?
Метаболічний синдром (МС) — один з поширених патологічних станів у світі. Це важливий чинник, якийзумовлює серцево-судинні і метаболічні ризики смертності. Персистенція хронічного запалення при МС — основа для виникнення патологічних процесів, об’єднаних поняттям МС.
Більше
Lactiale

Фахівцям

ОЦІНКА ЕФЕКТИВНОСТІ «ЛАКТІАЛЄ» В КОМПЛЕКСНІЙ ТЕРАПІЇ ХРОНІЧНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ ГАСТОРДУОДЕНАЛЬНОЇ ЗОНИ У ДІТЕЙ ЗА ДОПОМОГОЮ ДИХАЛЬНОГО ВОДНЕВОГО ТЕСТУ З ЛАКТУЛОЗОЮ
На 30-ту добу прийому «Лактіалє» у 55,6 — 68,4 % дітей із синдромом надлишкового бактеріального росту та у 41,7 — 58,3 % осіб з подовженням часу ороцекального транзиту відзначено нормалізацію результатів ВДТНЛ.
Більше
Lactiale

Фахівцям

АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ ВИКОРИСТАННЯ ПРОБІОТИКІВ ДЛЯ КОРЕКЦІЇ ДИСБАЛАНСУ МІКРОФЛОРИ ТОВСТОЇ КИШКИ
Дисбаланс мікрофлори товстої кишки (ДМТК) – це патологічний синдром, в основі якого лежать зміни кількісного та/або якісного складу нормальної мікрофлори товстої кишки (МФТК), що стає більш інвазивною й агресивною.
Більше
Lactiale

Фахівцям

МОЖЛИВОСТІ ВПЛИВУ ПРОБІОТИКІВ НА БАР’ЄРНУ ФУНКЦІЮ КИШЕЧНИКУ
Кишковий бар’єр виконує важливі функції – з абезпечує захист слизової оболонки (СО) кишечнику і, відповідно, усього організму від патогенних мікроорганізмів та інших шкідливих факторів, абсорбцію харчових речовин із хімусу, їх подальший транспорт та інші.
Більше
Lactiale

Фахівцям

НОРМАЛЬНА МІКРОФЛОРА КИШЕЧНИКУ – ЗАПОРУКА МІЦНОГО ЗДОРОВ’Я
7 листопада у м. Києві відбулася науково-практична конференція «Сучасні питання та підходи до лікування гастроінтестинальних порушень у дітей».
Більше
Lactiale

Фахівцям

ОЦІНКА ЕФЕКТИВНОСТІ ЗАСТОСУВАННЯ ПРОБІОТИКІВ ПРИ АТОПІЧНОМУ ДЕРМАТИТІ НА ФОНІ ХАРЧОВОЇ АЛЕРГІЇ У ДІТЕЙ
За даними European Academy of Allergy and Clinical Immunology, у середньому в європейських країнах 17,3% населення має прояви харчової алергії протягом життя. При цьому підвищена концентрація специфічних IgE до харчових продуктів визначається у 12,2% дітей та підлітків та у 4,1% дорослих.
Більше
Lactiale

Фахівцям

КОРЕКЦІЯ МІКРОБНОЇ ФЛОРИ КИШЕЧНИКА У ДІТЕЙ, ЯКІ НАРОДИЛИСЯ ШЛЯХОМ КЕСАРЕВА РОЗТИНУ
У роботі представлений досвід застосування препарату «Лактіалє GG» з метою корекції гастроінтестинальних розладів у дітей, які народилися шляхом кесарева розтину.
Більше
Lactiale

Фахівцям

ОНЛАЙН КОНФЕРЕНЦІЯ “СУЧАСНИЙ ПОГЛЯД НА МІКРОБІОМ ЛЮДИНИ ТА РОЛЬ ПРОБІОТИКІВ У ЛІКУВАННІ РІЗНОМАНІТНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ ЛЮДИНИ”
Основний спікер конференції DR. ASHTON HARPER - MBBS, BSc, MRCS (Великобританія). Доктор Ештон Гарпер здобув ступінь бакалавра фізіології та фармакології в Університетському коледжі Лондона (UCL).
Більше