Logo

У вас є запитання?Корисний і надійний Корисний і надійний

7 пробіотичних
організмівПодвійний ефект Подвійний ефект

Пробіотити и пребіотики в одному препаратіБезпечний для дітей Безпечний для дітей

Джерело корисної мікрофлори для вашого малюка

Лактіалє
Лактіалє

Сучасний синбіотик (пробіотик + пребіотик), що містить комплекс колекційних лакто- та біфідобактерій та поживне середовище для їх росту - фруктоолігосахариди, призначений для відновлення мікрофлори та зміцнення імунітету.

Склад Лактіалє адаптовано під мікрофлору кишківника дорослих та дітей, тому спеціально розроблені чотири форми випуску - для дітей від народження (краплі Лактіалє GG),  для малюків від 6ти місяців (Малюк формула), для дітей з 2х років (Пакети) та для дорослих (Капсули).

Детальніше про Лактіалє
Лактіалє в дії
Кожна мама намагається якомога краще піклуватися про здоров’я своєї дитини: правильне харчування, загартовування, одяг «по погоді». Однак іноді справа доходить і до антибіотика. Подбайте про мікрофлору кишківника дитини!
Дітям, буває, важко пояснити небезпеку немитих рук та продуктів, іноді просто не встигаєш обернутися, як дитина щось схопила брудними руками. Однак збалансована мікрофлора кишківника – це власний захист дитини від небезпечних факторів.

Наші новини

10-11 березня 2018 року відбувся Всесвітній Саміт «Кишкова мікробіота для здоров’я» Детальніше

10-11 березня 2018 року відбувся Всесвітній Саміт «Кишкова мікробіота для здоров’я»

Цього року у рамках Саміту зібралися провідні експерти галузі, а саме фахівці Американської гастроентерологічної асоціації, Європейського товариства нейрогастроентерології та моторики, Європейського товариства дитячої гастроентерології, гепатології та харчування (ESPGHAN).

Новинка! Лактіале GG Детальніше

Новинка! Лактіале GG

Новинка! Новий продукт Лактіалє GG для дітей від народження та дорослих як додаткове джерело життєздатних молочнокислих бактерій Lactobacillus rhamnosus GG для підтримання та забезпечення нормального балансу кишкової мікрофлори.