Logo

У вас є запитання?

Дія Лактіалє

Імунна система Детальніше

Імунна система

На 80% імунна система людини залежить від стану мікрофлори. Це природний бар’єр, який нівелює дію багатьох факторів, не запускаючи імунну систему і попереджаючи проникненню патогенів всередину.

Стрес Детальніше

Стрес

Чи пов’язані стрес та мікрофлора? Можливо, Ви не повірите, але вони взаємозалежні. Неможливо налагодити мікрофлору, не подолавши стрес, і навпаки.

Авітаміноз Детальніше

Авітаміноз

Зимово-весняний період часто пов’язують з авітамінозом. Здається, і фрукти завжди на столі, але все одно постійна втома та апатія дає про себе знати. А якщо причина не в кількості вжитих фруктів, а в тому, що вітаміни не засвоюються?

Чиста шкіра Детальніше

Чиста шкіра

Акне, висипи… Безліч масок та лосьйонів вже опробувано, однак зміни лише тимчасові. Терміново потрібно щось робити, і здоров’я кишківника та налагодження мікрофлори мають бути першим кроком до змін

Відновлення після хвороби Детальніше

Відновлення після хвороби

Що таке повне одужання? І чи можна вважати одужанням стан, коли вже немає температури, нежиті та кашлю? Повне одужання означає готовність організму знову повноцінно вступати у боротьбу з інфекціями. І мікрофлора у цьому незамінний помічник

Алергія Детальніше

Алергія

Занадто багато алергену потрапило до організму і спровокувало приступ алергії. Так можна пояснити з’їдене відро полуниці. Але коли мова йде про 1-2 штуки, на такі питання відповідь може мати незбалансована мікрофлора.