Logo

У вас є запитання?

Про Лактіалє

Лактіалє GG Детальніше

Лактіалє GG

Новинка! Новий продукт Лактіалє GG для дітей від народження та дорослих як додаткове джерело життєздатних молочнокислих бактерій Lactobacillus rhamnosus GG для підтримання та забезпечення нормального балансу кишкової мікрофлори.

Лактіалє малюк формула Детальніше

Лактіалє малюк формула

Лактіалє малюк формула може бути використана додатково в раціоні харчування дітей як джерело корисної мікрофлори з метою підтримки нормального балансу мікрофлори кишечника та для зміцнення імунітету.

Лактіалє для дітей Детальніше

Лактіалє для дітей

Лактіалє - сучасний синбіотик (пробіотик + пребіотик), який містить комплекс корисних лакто- та біфідобактерій для відновлення балансу мікрофлори кишечника та зміцнення імунітету.

Лактіалє капсули Детальніше

Лактіалє капсули

Лактіалє - сучасний синбіотик (пробіотик + пребіотик), який містить комплекс семи найважливіших корисних бактерій - біфідобактерій, лактобактерій і стрептококка, які в нормі присутні в мікрофлорі кишечника здорової людини.

Про Лактіалє Детальніше

Про Лактіалє

Лактіалє - сучасний синбіотик (пробіотик + пребіотик), який складається з комплексу семи найважливіших корисних бактерій - біфідобактерій, лактобактерій і стрептококка, які в нормі присутні в мікрофлорі кишечника здорової людини.