Про Лактіалє

Про Лактіалє

Лактіалє - сучасний пробіотик, який складається з найвідоміших корисних бактерій, присутніх в мікрофлорі кишківника здорової людини: лактобактерій, біфідобактерій та стрептококів. 

СКЛАД ЛАКТІАЛЄ

Лактіале містить 7 штамів відомих грампозитивних бактерій, таких як Lactobacillus casei, Lactobacillus rhamnosus, Streptococcus thermophilus, Bifidobacterium breve, Lactobacillus acidophilus, Bifidobacterium longum, Lactobacillus bulgaricus.

Це дієвий комплекс мікроорганізмів, які допоможуть відновити мікрофлору кишківника після лікування антибіотиками, після проблем з травленням, неповноцінного харчування, а також після зміни клімату або місця постійного проживання та впливу стресів. Регулярне вживання комплексу допомагає підтримати роботу імунної та нервової систем. Лактіале випускається в капсулах та в порошках.

 Lactobacillus acidophylus       Lactobacillus bulgaricus     Lactobacillus casei    Lactobacillus rhamnosus

                       Bifidobacterium breve           Bifidobacterium longum       Streptococcus thermophylus

 

Лактіалє для дорослих та дітей випускається в різних формах - в капсулах, порошках та в краплях. Лактіале містить різні комплекси колекційних штамів пробіотичних організмів найбільш дієвих для різних терапевтичних проблем.

Лактіалє GG - краплі, які містять бактерією Lactobacillus rhamnosus GG. Лактіале GG найбільш ефективний в підтримці роботи імунної системи. Краплі рекомендують вживати дітям з перших днів народження, а також дорослим для профілактики кишкових проблем під час зміни раціону харчування при переїздах та подорожах, а також після перенесених інфекційних хвороб та лікування лікарськими засобами.

До складу Лактіалє для дітей додана «спеціальна дитяча» біфідобактерія, притаманна нормофлорі дітей молодшого віку - В. infantis. Спеціально адаптований для дитячого організму склад пробіотика сприяє більш ефективному впливу Лактіалє на роботу кишківника дитини та кращому “прилипанню” бактерій до стінок кишківника, що допомагає їм утриматись і розвити колонію, нелишаючи місця для патогенним мікроорганізмів.

Лактіалє Уро містить комплекс живих пробіотичних культур Lactobacillus Acidophilus та Lactobacillus Plantarum, а також екстракт журавлини. Лактобактерії мають доведений механізм дії, який допомагає покращити роботу травної та сечовидільної систем.  Lactobacillus Acidophilus сприяє підвищенню імунітету, а Lactobacillus Plantarum створює здоровий бар’єр в кишківнику проти збудників та знімає синдром роздратованого кишківника. Екстракт журавлини допомагає створити непридатне для патогенних мікроорганізмів середовище та підтримати організм під час хвороби.

 Лактіале Мульті - комплекс, який складається з 14 найбільш відомих бактерій, що мають позитивний вплив на здоров’я людини: лактобактерій, біфідобактерій та стрептококів. Комплекс розроблений та направлений на підтримку місцевого імунітету кишківника та має позитивний вплив на підвищення імунної відповіді на збудників. Комплекс Лактіале Мульті сприяє підтримці та збереженню балансу кишкової флори, а також допомагає поповнити організм мікроелементами та вітамінами за рахунок підвищення здатності кишківника засвоювати корисні речовини.

Механізм дії Лактіалє

Завдяки спеціально підібраному складу бактерій, застосування Лактіалє допомагає:

  • відновити баланс нормальної мікрофлори кишківника (мікробіоценоз) за рахунок:
   - усунення умов для розмноження умовно-патогенної мікрофлори кишківника (пригнічення процесів гниття і бродіння). Бактерії, що входять до складу Лактіалє, активуються в кишківнику та продукують оцтову та молочну кислоти, створюючи кисле середовище, яке пригнічує гнильні і газоутворюючі процеси патогенних мікроорганізмів;
   - збільшення кількості бактерій, що володіють антагоністичною активністю щодо патогенних і умовно патогенних бактерій;
   - дії лактобактерій, що входять до складу Лактіалє і синтезують антибактеріальні речовини, які гальмують активність умовно-патогенних і патогенних бактерій. Це молочна кислота, лізоцим, лактоціни, лактоцидин і ацидолін, які мають антибактеріальний ефект.
  • усунути диспептичні прояви: абдомінальний біль, метеоризм, нудоту, здуття живота;
  • нормалізувати процеси травлення і всмоктування в кишківнику;
  • підвищити системний імунітет;
  • підвищити місцевий імунітет слизової кишківника і знизити чутливість кишкового епітелію.

ПОКАЗАННЯ ДО ЗАСТОСУВАННЯ ЛАКТІАЛЄ

 Комплекс корисної мікрофлори, що входить до складу Лактіалє, сприяє відновленню балансу мікрофлори кишківника при його порушенні (при дисбактеріозі) внаслідок:

 • лікування антибіотиками;
 • кишкових інфекцій;
 • зниження імунітету;
 • впливу стресів;
 • нерегулярного і нераціонального харчування, переїдання;
 • відсутності доброякісної питної води;
 • зміни звичного раціону під час подорожей.

*Згідно листкам вкладишам до Лактіалє, Лактіалє Малюк, Лактіалє GG, Лактіалє Уро, Лактіалє Мульті

У виробництві Лактіалє використовують інноваційні технології, такі як мікрокапсулювання та фільтрації:

виробництво Лактіалє

Форми випуску та особливості їх застосування:

 

 Лактіалє малюк

 Лактіалє дітям

 Лактіалє капсули

Лактиале Уро

Детальний опис Лактіалє Мульти