10-11 березня 2018 року відбувся Всесвітній Саміт «Кишкова мікробіота для здоров’я»

10-11 березня 2018 року відбувся Всесвітній Саміт «Кишкова мікробіота для здоров’я»

10-11 березня 2018 року відбувся Всесвітній Саміт «Кишкова мікробіота для здоров’я». Цього року Саміт проводився у Римі, Італія.

Дослідження кишкової мікробіоти – це провідна на сьогодні тема в науці, і всі ці новини неодмінно повинні бути донесені до практикуючого лікаря для кращого розуміння хвороб та дисбалансу, який до них приводить.

Цього року у рамках Саміту  зібралися провідні експерти галузі, а саме фахівці Американської гастроентерологічної асоціації, Європейського товариства нейрогастроентерології та моторики, Європейського товариства дитячої гастроентерології, гепатології та харчування (ESPGHAN).

Ці фахівці зібралися, щоб поділитися власним досвідом та новітніми розробками, розставити пріоритети у відношенні відновлення мікрофлори кишківника для збереження здоров’я всього організму.

Так, у рамках саміту прозвучали доповіді, які продемонстрували пряме відношення загального запального процесу в організмі, рівня інтоксикації до порушення балансу мікробіоти.

Цілий фільм був присвячений розвитку нормобіоти у дітей, народжених природнім шляхом та за допомогою кесарева розтина, нагально проілюструвавши наслідки та можливості її відновлення.     Неоднократно спеціалісти привертали увагу та робили висновки щодо важливості правильного балансу кишкової мікрофлори для нормалізації імунних та захисних функцій організму.