Logo

У вас є запитання?

Про диcбактеріоз

Дизбактеріоз у дорослих Детальніше

Дизбактеріоз у дорослих

Дорослим не стало скаржитися на дисбактеріоз. Та мало хто навіть розуміє, в чому він проявляється. Дорослі сильніші і імунітетом, і силою духу, щоб це витримати. А проблеми, про які прийнято мовчати, найчастіше настирливо дають про себе знати.

Дисбактеріоз у дітей Детальніше

Дисбактеріоз у дітей

Дисбактеріоз у дитячому віці може бути причиною проблем зі здоров’ям у дорослому житті. Це кліше, але коли питання стосується здоров’я саме твоєї дитини, воно набуває набагато більшого значення.

Діарея Детальніше

Діарея

Скільки потрібно часу, щоб діарея почала приносити дискомфорт? 5 разів на день? Уся ніч? А чи задумувалися Ви про можливі наслідки діареї? І загальна втомлюваність та сонливість на цьому фоні є лише дрібними та неважливим симптомом. Чи ні?

Метеоризм  Детальніше

Метеоризм

Здуття та метеоризм – це симптоми, які викликають відчутний дискомфорт. Найчастішою причиною метеоризму являється мала кількість бактерій, яка приймає участь у перетравлюванні їжі.

Закреп Детальніше

Закреп

Всі знають, що закреп – це погано. Ще з дитинства мами уважно слідкують за регулярністю стільця своєї дитини і обривають телефон педіатра з питаннями. У дорослому віці ця проблема приносить не менше дискомфорту і потребує уваги.

Пробіотики при дисбактеріозі Детальніше

Пробіотики при дисбактеріозі

Дисбактеріоз – це порушення балансу мікрофлори. Пробіотики – це унікальне поєднання симптоматичної та етіотропної терапії, яка впливає і на причину. Тому на питання, чи потрібно приймати пробіотики при дисбактеріозі, відповідь однозначна – так.