Logo

У вас є запитання?

Пробіотики при дисбактеріозі

Пробіотики: що це та навіщо вони? Детальніше

Пробіотики: що це та навіщо вони?

Пробіотики або ж еубіотики – це живі мікроорганізми, що прямо впливають на здоров’я людини, мають на меті забезпечити сприятливі умови у шлунково-кишковому тракті. Найчастіше до складу пробіотиків входять такі корисні – «дружні» бактерії, як лактобактерії та біфідобактерії.

Bifidobacterium іnfantis Детальніше

Bifidobacterium іnfantis

Такі корисні біфідобактерії як Bifidobacterium infantis розщеплюють компоненти їжі, цим самим допомагаючи процесу травлення. А також виробляють такі необхідні вітаміни як В1, B6 і B9 та вітамін К. Та навіть беруть участь у виробленні певних гормонів

Lactobacillus bulgaricus (Болгарська паличка) Детальніше

Lactobacillus bulgaricus (Болгарська паличка)

Пробіотики, включаючи Lactobacillus bulgaricus, знаходяться в деяких йогуртах та інших молочних продуктах, таких як кефір, кумис, тощо. Також вони зустрічаються і в традиційних японських продуктах, таких як місо-суп та приправах, що готуються шляхом бродіння рису, ячменю та сої.

Bifidobacterium longum Детальніше

Bifidobacterium longum

Bifidobacterium longum виконує певні функції, що є досить важливими для нашого з вами організму. Наприклад сприяє пригніченню росту шкідливих бактерій, знижує частоту виникнення закрепів та попереджує розвиток діареї у дітей.

Пробіотики: необхідність чи мода? Детальніше

Пробіотики: необхідність чи мода?

Пробіотики і пребіотики – корисні помічники організму з доволі прогнозованим впливом на кишково-шлунковий тракт. Синбіотики рекомендовані до вживання дорослим та дітям від народження у поєднанні з основною терапією у якості підтримки організму.

Lactobacillus rhamnosus GG (бактерії LGG) Детальніше

Lactobacillus rhamnosus GG (бактерії LGG)

Lactobacillus rhamnosus GG використовують як додаткову дієтичну добавку при лікуванні та профілактиці діареї, адже відомо, що вона покращує бар’єрну функцію кишечника, сприяє зменшенню проявів кишечних колік у дітей.

Bifidobacterium breve Детальніше

Bifidobacterium breve

Bifidobacterium breve підтримує функцію товстої кишки, полегшує запор і зменшує метеоризм, здуття живота та діарею. Штам B. breve сприяє покращенню стану імунної системи.

Lactobacillus acidophylus Детальніше

Lactobacillus acidophylus

Lactobacillus acidophylus - це вид бактерій, що живуть у нашому кишечнику. Вони є членом роду Lactobacillus, який відіграє важливу роль у здоров'ї людини. З назви зрозуміло, що лактобактерії виробляють молочну кислоту

Lactobacillus rhamnosus (лактобактерії рамнозус) Детальніше

Lactobacillus rhamnosus (лактобактерії рамнозус)

Lactobacillus rhamnosus - це вид грам-позитивної , факультативно анаеробної лактобактерії, яка є частиною нормальної мікрофлори кишківника. Виділяється з слизової оболонки шлунково-кишкового тракту, ротової порожнини здорових людей.

Різниця між пребіотикіами та пробіотиками Детальніше

Різниця між пребіотикіами та пробіотиками

Пребіотики і пробіотики позитивно впливають на функціонування організму, тому зараз значної уваги лікарі приділяють застосуванню синбіотиків, тобто дієтичних добавок, які раціонально поєднують і пребіотики, і пробіотики.